SjakkEvent

Sjakkleir i sommerferien

Sjakkleir i sommerferien
Dato
26.-30. juni
Sted
Oslo
Påmeldingsfrist
24. juni 2017

Deltakere

#NavnFødselsdatoKlubbRating
Ikke tildelt gruppe ennå. Oppdatering kommer
1Elias Fredrik Budde2006Vålerenga900
2Ask Amundsen 2005Sørum SKU1045
3Kristian Sæle2008OSS948 / 1323
4Mikkel Li Johansen20041911U1084
5Filip Espe Li-Johansen20071911U-
6Livia Lindstad 2006NSKU 1184/1416
7Amelia Nordquelle2007Nordstrand 1571
8William Alexander Olsen2008BSU-
9David Luangtep Vangen20051911 U1225
10Liwayway Heikkilä2008Oslo Barnesjakklubb-
11Axel Tunsjø2007OSSU1530
12Felix Tunsjø2009OSSU-
13Mikael Digernes2008Nittedal Sjakklubb-
14Eugénio Dos Santos Costa2007OBSK-
15Erlend Sommerhein2007Bærum1277 hurtig (Fide), 1375 lyn (Fide)
16Erik Album2009Nordstrand700 (chess.com)
17Eirik Eikeland Furulund2009Nordstrand-
18Gustav Anton Volkmer2009Dragulf -
19Aksel Nes2006Nittedal-
20Aksel Nissen Hellerud2007sjakklubben av 1911 Ungdom-
21Emil Volkmer2009Dragulf -
22Nikolay Shantsev2009Nordstrand Sjakklubb-
23Luke Pinney2007Nordstrand sjakklubbs ungdom?
24Herman Pamer - Karlsen2011Dragulf ingen
25Adam Holen Martinsen2010--
26Andre Molife2009--
27Felix Rafael Dalnoki2008--
28Leon Alexander Dalnoki2009--
29Albert Vogt-Østli2006OBSK-
30Lars Berset Due2008OBSK-
31Gunnar Brandshaug Dale2006--
32Sondre Hole2006--
33Simon Ellingsen2010OBSK-
34Sebastian Askestad Skattum2010--
35Dawid Zwierzchowski2005Dragulf USK-
36Sigurd Løken Braaten2008Schakklubben Av 1911s Ungdom-
37David Slotterøy Johnsen2011SK1911U-
38Marius Hjemsæter Skjelbred20081911U-
39Phillip Greve-Isdahl Flaa2011--
40Alfred Bostad Bjørkli2007--
41Emil Bostad Bjørkli2009--
42Yrjar Vederhus2008--
43Ervin Kavara Berg2006Sortland sjakklubb813/1346
44Stefan Ellingsen Kanuck2009Veien skolesjakk klubb-
45Olav Gurihus2008Nittedal SKU-
46Eirik Strøm Austad2007Brattås sjakklubb og Porsgrunn sjakklubb-
47Emil Vold 2008Schakklubben av 1911 ungdom.-
48Tuva Sægrov Øygard2009Sandane SjakklubbIngen
49Niklas Matthieu Blanpain2008--
50Felix Berg Myrstad2006--
51Marius Bergen-Solvang2009IngenIngen
52Magnus Sørli Trønningsdal2008Schakklubben av 1911s UngdomUsikker
53Johan Serge Blanpain2010--
54Arne Eikre2007OSSU-
55Ingeborg Eikre2010--
56Adam Selvik2010SK 1911-
57Bobo solan2009Bærum669
58Emil Nickelsen20041911U1361
59Leonard Horsfjord Glomnes2010Oslo barnesjakklubb-
60Albert E Larsen2008Dragulf Ungdomssjakklubb-
61Olav Holden Viem20081911 U-
62Knut Holden Viem20081911 U-
63Olav Gabrielsen2009OSSU-
64Markus Bødvarsson2009Moss SKU-
65Jonas Bødvarsson2011Moss SKU-
66Marie Finkenhavn2005Nittedal SKU-
67Magnus Adrian Engene 2008--
68Simen Kjærnes Kristensen2007Moss SKUNei
69Ahaan Ashwinkumar2011--
70Alexander Nissen Lenda2008N/AN/A
71Oskar Nord2007OSS-
72Adam Alme2007--
73Eskil André Paulshus2007Nordstrand SKUNybegynner
74Sayed Ehsan Hossaini2003--
75Tomas Hagerup Kacelnik2005Ingen-
76Matias Hagerup Kacelnik2008Ingen-
aktuelt kalender min side om denne siden