SjakkEvent

sjakkleir i sommerferien

sjakkleir i sommerferien
Dato
24.-28. juni
Sted
Oslo, Bygdøy skole
Påmeldingsfrist
22. juni 2019

Deltakere

#NavnFødselsdatoKlubbRating
Ikke tildelt gruppe ennå. Oppdatering kommer
1Emil Volkmer2009Dragulf Akershus USK-
2Eirik Eikeland Furulund2009Nordstrand1363 (hurtig)
3Gustav Anton Volkmer2009Dragulf Akershus USK-
4Magnus Utheim2009Oslo Schakselskap-
5Peder Marcus Aamodt2007Ski sjakk1535
6Phillip Greve-Isdahl Flaa2011Oslo schakkselskap-
7Stefan Ellingsen Kanuck2009Veien skolesjakk klubb-
8Moritz Volkmer2011Dragulf Akershus USK-
9Peter Glette2011--
10Johnson Shi2009Dragulf Akershus USK0
11Theo Ulrichsen Crosby2010Dragulf Oslo USK-
12Ole Henrik Borch 2011Dragulf Oslo USK-
13Andreas Noer2010Oslo schakselskap ungdom-
14Adrian Jeppsson Berg2010NSKU-
15Victor Lilliehöök2012Dragulf Akershus USK-
16Noah Darbinian-Johansen2011NSKU-
17Kristina Krogh Langøy2011Dragulf Oslo USK-
18Tuva Sægrov Øygard2009Sandane Sjakklubb0
19Lillebjørn Olsen Aasberg2011VUSK (Vålerenga Ungdomssjakklubb)-
20Amelia Nordquelle2007Nordstrand1600
21Amalie Linnea Heibo2010Dragulf Akershus USKmellom 900 til 1200
22Gunnar Ivan Heibo2007Dragulf Akershus USKmellom 1100-1300
23Tristan Mathias Holth Brække2012NSKU-
24Sindre Kvedalen2011Ski SjakkIkke ratet ennå
25Jacob Tollefsen2009NSKU -
26Aksel Tollefsen 2010NSKU -
27Olav Faye Helvik2011NSKU-
28Henrik Mordal Solheim2011--
29Eivind Lynum Kjær2011--
30Endre Kvestad Vatnar2009Dragulf Oslo USK-
31Sebastian Greve-Isdahl flaa2013--
32Linnea Reinfjord Lindholm2010Dragulf Oslo USK-
33Magnus Mathisen 2012Bærum Schakselskap-
34Aksel Julian Lund Østerhagen2012VUSK-
35Jakob Sælen Høifødt2008Tromsø Sjakklubb Ungdom-
36Magnus Noer2012--
37Adam Anjum2012--
38Embrik de Vibe2007--
39Miram Anjum2005--
40Michell Anjum2005--
41Alexander Ulrichsen Crosby2012--
42August Myklebust Leopolder2009Schakklubben av 1911U?
43Trym Egeland Småge2011--
44Hallvard Foss Bjørnstad2011Dragulf og Bærum Schakselskap Ungdom-
45Leo Grimstad2009Bærum Schakselskap-
46Eric Grimstad2011Bærum Schakselskap-
47Eskil Reikvam Briseid20101911U-
48Isak Rognlien2011Dragulf Oslo USK-
49Even strand bienek 2010--
50Mikkel Stephanson Venstad2011--
51Sjur Nygård Watne2009Haugerud sjakkforeninghan har ingen rating, har spelt sidan nyttår
52Mikkel Steen-Utheim2009Haugerud sjakkforening-
53Sondre Skinlo Brodtkorb2012Nordstrand sjakklubbs ungdom-
54Alec Bernhoftsen-Banks2011NordstrandNybegynner
55Emil Andreas Dørum2009--
56William Olsen2014--
aktuelt kalender min side om denne siden